All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA YUNANİSTAN THASSOS ADASI GEZİSİ (2015)

YOL DOSTLARIYLA YUNANİSTAN THASSOS ADASI GEZİSİ (2015)

Herkese bir kez daha merhaba
 
Acentelerle ve rehberlerle yaptığımız görüşme sonrasında Ramazan Bayramında Avrupa’daki Maldivler olarak nitelendirilen Yunan Adası Thassos’a gitmeye karar verdik…
 
Yunanistan’ın en bakir ve en yeşil adası Thassos’da 2 Gece konaklama…
 
Lüks Otobüslerle Ulaşım…
Gizlenmiş Mecburi Ücret Yok…
Yeşil Pasaporta Vize Yok…
 
Türkçe Rehberlik hizmeti dahil…
Mercedes Travego / Tourismo Lüks Otobüslerle Ulaşım dahil…
2 Gece Thassos Adası, belirtilen otellerde Oda-Kahvaltı Konaklama dahil…
Feribot İle Thassos Adası Keramoti Gidiş-Dönüş Geçiş Ücreti dahil…
Golden Beach Plajına Ücretsiz Ulaşım dahil…
Fotoğraf çekimleriniz ve gezi sonrası fotoğraf paylaşımları dahil…
 
 
1.Gün – PERŞEMBE | İSTANBUL-İPSALA- THASOS ADASI
 
Akşam saat 21:30 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ,
22:00 MECİDİYEKÖY MEYDAN (BAMBİ CAFE) ÖNÜ,
22:30 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA
 
Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ’a hareket ile turumuz başlıyor. Tekirdağ’da verilecek mola sonrasında Malkara-Keşan güzergâhı ile sabaha karşı İpsala Türk Sınır Kapısına varıyoruz. İpsala Türk Sınır Kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısına geliyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin yapılmasından sonra 2 saatlik yolculuk sonrası Keramoti limanına geliyoruz.
 
 
 
2.Gün – CUMA | THASSOS ADASI
 
Sabah çok erken saatlerde Feribot ile Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya otelimize transfer. Otelde sabah kahvaltısı ardından kum ve güneş keyfi için serbest zaman.
Dileyen misafirlerimiz ücretsiz servisimizle Golden Beach’e gidebilirler.
Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Alikes Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dahil!)
Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dahil)
Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.
Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da.
Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limanea bölgesindeki Mousses Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. (35.-€)
 
 
 
3.Gün – CUMARTESİ | THASSOS ADASI
 
Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz servisimizle Golden Beach’e gidebilirler.
Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın en şirin ve en popüler sahil köylerinden biri olan Potos Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dahil!) Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.
Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da.
Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Adanın iç kesimlerinde, tepelerde bulunan Thelogos köyünde Kuzu/Oğlak Çevirme ile meşhur Müzikli Köy Taverna gecesine katılabilir. (35.-€)
 
 
4.Gün – PAZAR | THASSOS ADASI
 
Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman.
Dileyen misafirlerimiz ücretsiz servisimizle Golden Beach’e gidebilirler.
Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (10.-€) Thassos Adası’nın en popüler yerlerinden birisi La Scala Beach’e gidip deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler kendi imkanları ile, araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları.
Aracımız saat 15:45’de Golden Beach’ten, 16:00’da Otel önünden 16:30’da La Scala Beach’ten dönüş için hareket ediyor. Feribot ile Keramoti’ye geçip oradan Kavala’ya gidiyoruz.
Yapacağımız Kavala panoramik şehir turunda; İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı, Kavala Kalesi (panoramik olarak), Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon görülecek yerler arasındadır.
Akşam yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacağız. Şehri tanıma ve yemek için verilecek serbest sonrası İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı…
İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, sabaha karşı saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…
 
Acenteye ödememiz gereken Tur Ücreti: 199 Euro…
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13
 
 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Mercedes Travego / Tourismo Lüks otobüslerle Ulaşım.
* 2 gece Thassos Adası, belirtilen otellerde oda-kahvaltı konaklama.
* Feribot ile Thassos Adası Keramoti gidiş-dönüş geçiş ücreti.
* Türkçe Rehberlik hizmeti.
* Golden Beach plajına ücretsiz ulaşım.
 
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Seyahat Sigortası
– Çok Girişli Şengen Vizesi
– Yurt dışı çıkış Pulu
– Extra turlar ve kişisel harcamalar
** Yeşil Pasaporta Vizesiz…
 
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13 hakansezer@gmail.com
 
 
Bu gezi TÜRSAB A Grubu 6559 Acenteyle yapılacaktır…
 
 
NOT: Tur programı kesin hareketlidir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Bu tur için çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir. Pasaportunda K.K.T.C damgası olanlar ve 10 yıldan eski pasaport sahipleri Yunanistan’a giriş yapamazlar.
 
 
Yol Dostları grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.
Yol Dostları Grubu bir gezi, dostluk, fotoğraf grubudur. Kesinlikle kar amacı güdülmemektedir.
 
NOT: Tüm gezilerimiz TÜRSAB’a bağlı A Grubu seyahat acenteleri güvencesinde yapılmaktadır.
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13
Yazar hakkında

Cevap Yaz

*