All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA YEDİGÖLLER – GÖLCÜK GEZİSİ (2011)

Yoldostlarıyla Günübirlik Yedigöller – Gölcük gezisi (2011)

Merhaba Yol Dostları
 
Ekim ayının ilk haftasında Yedigöller’e gidiyoruz…
 
Ulaşım, sabah açık büfe kahvaltı, öğlen sınırsız sucuk barbekü, meşrubat, ekstra ücret ödemeden Milli Park Gezisi, Gülen Kayalardan Dilek Çeşmesi’ne yürüyüş, Kapankaya Seyir Terası’nda panoramik manzara keyfi ve profesyonel rehberlik hizmetlerinden oluşan günübirlik gezimize sizleri de bekliyoruz…
 
Yedigöller’in muhteşem renk cümbüşü ile sonbaharı karşılayacak, – Rutinden kurtulacak, şehir gürültüsü yerini kuş cıvıltılarına bırakırken harika bir hafta sonu geçireceksiniz!
 
 
 
Hareket Yer ve saatleri
 
23:30 İncirli Çarşı
24:00 Taksim AKM
00:30 Kadikoy Evl. Dairesi
 
 
GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER – GÖLCÜK TURU
 
Pazar sabahı erken saatlerde Yedigöller’e ulaşıyoruz. Sizler yedi göl diyarıyla tanışırken kahvaltı hazırlıklarına başlıyoruz. Bu saatlerde harika fotoğraf enstantaneleri yakalamak mümkün. Göl manzaralı açıkhava kahvaltısının ardından rehberimiz önderliğinde her biri ayrı bir güzel gölleri, Dilek Çeşmesi ve Şelale’yi kapsayan gezintiyle İnce, Nazlı, Sazlı, Büyük, Kuru, Derin, Serin göllerden oluşan bu doğa harikasında doğanın renk harmonisini yakında görme fırsatı yakalıyoruz.
 
Ardından öğle yemeği. Göl kenarında, açıkhavada barbekü keyfinin ardından serbest zaman. Dileyenler fotoğraf çekebilir, göl kenarındaki iskelerle manzara keyfi yapabilirler.
Öğleden sonra Yedigöller’den ayrılıp yolumuz üzerindeki Asırlık Çınar Ağacı ve Kapankaya seyir terasından manzara seyri yaptıktan sonra Bolu’ nun göllerinden Cennet Göl diye de bilinen Gölcük’ e hareket ediyoruz. Burada göl çevresi yürüşünü yaparak bol bol fotoğraf çekip İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Hava ve yol şartlarının uygunluğunda 21:30-22:00 gibi İstanbul’a ulaşıyoruz.
 
Fiyata Dahil Hizmetler
Ulaşım,
Göl Manzarası eşliğinde sabah kahvaltısı,
Öğlen Barbekü,
Milli Park giriş ücreti,
Rehberlik
 
Fiyata Dahil Olmayanlar
Belirtilenlerin dışındaki harcamalar
 
 
Bu gezi TÜRSAB A Belgeli Acentemiz tarafından yapılacaktır…
 
 
 
İLETİŞİM:
yoldostlari@gmail.com
Hakan SEZER: 0542 387 80 13
 
Yollarda ve Dostça bir gezide görüşmek üzere…
 
Sevgiler
 
Hakan SEZER
Yazar hakkında

Cevap Yaz

*