All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA VİYANA BUDAPEŞTE PRAG GEZİSİ (2013)

YOL DOSTLARIYLA VİYANA BUDAPEŞTE PRAG GEZİSİ (2013)

 

Baştan başa Orta Avrupa turu…
Bu kez Avrupa’nın masal kentlerine gidiyoruz…
Prag – Budapeşte – Viyana
8 gün 7 gece konaklama,
Pegasus Havayolları ile uçak biletleri ve
6 ekstra tur dahil
sadece 599 Euro… Üstelik peşin fiyatına kredi kartına taksitle…
 
* GELMEK İSTİYORSANIZ BANA ACİLEN HABER VERİN…
Hakan Sezer: 0542 387 80 13
hakansezer@gmail.com
 
 
Sadece 15 kişilik kontenjanımız bulunuyor. Bu nedenle önümüzdeki cuma gününe kadar gelecekler isimlerinizi bana bildirirseniz sevinirim… Rezervasyonları ona göre yapacağız…
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 
* Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Viyana – İstanbul (SAW) uçak biletleri
 
* 7 gece 8 gün konaklama.
 
* Tüm şehir turları…
 
* 6 Ekstra Tur
1. Bratislava Turu
2. Karlovy Vary Turu
3. Terezin Nazi Kampı Turu
4. Dresden Turu
5. Tuna’da Tekne Turu
6. Cesky Krumlov Turu
 
* Havalimanı ve güvenlik vergileri,
 
* Sabiha Gökçen Havalimanı Yer hizmetleri
 
* Özel otobüslerimiz ile Viyana – Prag – Budapeşte – Viyana arası ulaşım
 
* Havalimanı – Otel – Havalimanı transferler
 
* 3* – 4* Otellerde Viyana’da 2, Prag’ta 3 ve Budapeşte’de 2 gece olmak üzere toplam 7 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 
* Panoramik Viyana, Prag ve Budapeşte şehir turları
 
* Tüm tur boyunca tecrübeli PRONTOTOUR profesyonel rehberlik hizmeti
 
* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 
* KDV Dahildir.
 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Macar ve ya Çek Schengen Vize ücreti 75 EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)
Yurtdışı çıkış fonu 15 TL (Yurtdışı çıkış harçlarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.(11.07.2011 den sonra yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.)
Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
İç hatlar bağlantı ücreti gidiş dönüş 80 EUR,
Kıbrıs bağlantı ücreti gidiş dönüş 90 EUR, Temmuz – Ağustos 120 EUR
 
 
 
ÖNE ÇIKANLAR
 
Bir Masal Şehri olarak anılan Viyana’yı da; şehrin en önemli yerleri olan; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Burg Theatre,Belvedere Sarayı ve Müzeler bölgesini gezerek görme imkanını bulacağınız bu benzersiz turu sakın kaçırmayın!
 
“Altın Şehir”, “Şehirlerin Anası” ve “Avrupa’nın Kalbi” Prag’ın en büyük özelliği 2. Dünya savaşında en az zarar gören şehirlerden biri olmasıdır. Bu özelliği ile bir çok tarihi ev ve mekanı da barındırmaktadır.
 
Macaristan’ın başkenti Budapeşte; Tuna nehrinin çevresinde mimari ve sanat merkezi olmasının yanı sıra Orta Avrupa’nın en büyük ikinci şehri olma özelliğini taşır.
 
TUR PROGRAMI
 
1.GÜN İSTANBUL – VİYANA (Sabiha Gökçen)
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 10:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 991 nolu tarifeli seferi ile saat 12:15’de Viyana’ya hareket, saat 13:25’de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana şehir turu. Görülecek yerler; Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Burg Theatre, Üniversite, Belvedere Sarayı, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otele yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Klasik Müzik Konseri. Geceleme otelimizde.
 
2.GÜN VİYANA
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Mayerling – Zigrod ( Viyana Ormanları Turu ) ile akşam ki ekstra Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
3.GÜN VİYANA – PRAG (1. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. Şehirlerarası transfer sırasında Cesky Krumlov turu (ÜCRETE DAHİL) Yaklaşık olarak 4.5 saatlik bir yolculuktan sonra Prag’a varışı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astrolojik Saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Vltava nehrinde Tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
4.GÜN PRAG (2. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası öğle yemekli Karlovy Vary turu (ÜCRETE DAHİL) ve arzu edenler için akşamki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
5.GÜN PRAG (3. ve 4. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası yarım günlük Terezin Nazi Kampı (ÜCRETE DAHİL) ve Dresden Turu… (ÜCRETE DAHİL) Arzu edenler için akşam Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
6.GÜN PRAG – BUDAPEŞTE (5. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. Şehirlerarası transfer sırasında Bratislava şehir turu… (ÜCRETE DAHİL). Budapeşte’ye varış ve otelimize yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
7.GÜN BUDAPEŞTE (6. TURUMUZ BURADA OLACAK)
Sabah kahvaltı sonrası Budapeşte şehir turu. Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek yerler arasında. Ayrıca Tuna nehrinde tekne turuna da katılacağız. (ÜCRETE DAHİL) Sonrasında serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Esztergom / Visegrad / Szentendre ve akşamki Borkatakomba Çigan gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
8.GÜN BUDAPEŞTE – VİYANA – İSTANBUL (Sabiha Gökçen)
Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile saat 07:30’da Viyana’ya hareket. Varışımızı takiben havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 992 nolu tarifeli seferi ile saat 14:05’de İstanbul’a hareket, saat 17:10’da varış ve turumuzun sonu.
Yazar hakkında

Cevap Yaz

*