All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA VENEDİK MASKE FESTİVALİ GEZİSİ (2017)

YOL DOSTLARIYLA VENEDİK MASKE FESTİVALİ GEZİSİ (2017)

 

Merhaba değerli dostlar…
 
Şubat ’ın son haftasında (25-28 Şubat) bir festival gezisine hazır mısınız?
25-28 Şubat’ta Festivalleri, Kanalları ve Gondolları ile Avrupa’nın hem en romantik hemde ortaçağdan kalma kenti olan Venedik’e Maske Festivaline gidiyoruz.
 
BİLGİ VE ÖN REZERVASYON İÇİN: 0542 387 80 13
 
 
 
1. GÜN: İSTANBUL – TRIESTE – VENEDİK (25 ŞUBAT CUMARTESİ)
 
25 Şubat Cumartesi günü, saat 07.00 de Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlarda buluşuyor ve BoraJet ile Trieste’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 09.15’de varış. Varışımızın ardından özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan şehir turunda Maske festivalinin atmosferini yaşamaya başlayacağız. San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, CanaleGrande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır.
Bu görsel şölene fotoğraf makinalarınızı hazırlayın ve sürprizlere hazır olun. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol Turu’na katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otelimize hareket ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
 
 
2. GÜN: VENEDİK (26 ŞUBAT PAZAR)
 
Venedik’teki 2. günümüzde Dünyanın en renkli festivallerinden biri olan Venedik Karnavalı’nı doyasıya yaşamak için serbest zaman veriyoruz.
 
Arzu eden dostlarımızla ekstra düzenlenecek olan Verona ve Garda Gölü Gezisi’ni yapıyoruz. (70 Euro) İtalya’ nın ve Avrupa’ nın en büyük göllerinden birisi olan Garda Gölü ve kıyısında bulunan Sirmione Kasabasında, muhteşem doğanın içinde, daracık taşlı sokakları geziyor, çiçekli balkonlu evleri görüyoruz. Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo&Juliet’in şehri olarak bilinen Verona’ da tarihi Arena ve Meydanı’ nı, Erbe ve Dante meydanlarını, Scaligeri Kilisesi’ni ve Romeo & Juliet’ in evini ziyaret ediyoruz.
 
Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
3. GÜN: VENEDİK (27 ŞUBAT PAZARTESİ)
Sabah kahvaltı sonrası Karnavalı doyasıya yaşamak için serbest zaman.
Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Floransa Turu düzenlenecektir (85 Euro). Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır.
 
NOT: İsteyen dostlarımızla vaporettolara binerek Murano ve Burano Adaları Gezisi de yapabileceğiz. 1921’den beri dünyanın en ünlü camcılık merkezlerinden biri olan adada cam atölyelerini göreceğiz. Venedik’teki adalar içinde en renklileri olarak kabul edilen Burano Adası’na geçip güzel fotoğraflar çekme imkanımız olacak.
Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
 
4. GÜN: VENEDİK –TRIESTE –İSTANBUL (28 ŞUBAT SALI)
Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Trieste Havalimanı’na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Borajet Havayolları YB 1121 uçuşu ile saat 10.15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.45’de varış ve turumuzun sonu.
 
TUR ÜCRETİ: 349 EURO
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
Borajet Havayolları tarifeli Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Trieste gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
Havaalanı – Otel – Havaalanı gidiş/dönüş transferleri
Michelangelo Hotel’de 3 Gece oda kahvaltı konaklama
Venedik Panoramik şehir turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Vize ücreti: 125 Euro
Kişisel Harcamalar
Yurtdışı çıkış harç bedeli: 15 TL
Ekstra turlar
Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
Öğle ve akşam yemekleri / içecekler
 
 
 
KREDİ KARTLARINIZA TAKSİT İMKANI
 
BİLGİ VE ÖN REZERVASYON İÇİN: 0542 387 80 13
 
Bu gezimiz TÜRSAB A SINIFI 9902 NOLU PLAY TUR Acentemiz ile gerçekleşecektir.
 
 
ÖDEME VE KAYIT İŞLEMLERİ
Kayıtlar ben ve acenta tarafından alınacaktır ve işlemler yaptırılırken acentaya yönlendirme yapılacaktır.
Gezi Kayıt İşlemleri için bize özel mesaj gönderebilir veya 0542 387 80 13 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
 
Yol Dostları Grubu bir gezi, dostluk, fotoğraf grubudur.
Yol Dostları grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu 9902 NOLU PLAY TUR seyahat acentemiz tarafından organize edilmektedir.
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13 hakansezer@gmail.com
 
Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme
Tur programda belirtilen ekstra geziler, minimum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Yazar hakkında

Cevap Yaz

*