All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA HALKİDİKİ THASSOS SELANİK KAVALA GEZİSİ (2017)

YOL DOSTLARIYLA HALKİDİKİ THASSOS SELANİK KAVALA GEZİSİ (2017)

 

YOL DOSTLARI İLE
KURBAN BAYRAMINDA
HALKİDİKİ – THASSOS –
SELANİK – KAVALA
GEZİSİ
Yeşil Pasaporta Vizesiz!!!
 
En son model otobüslerle 3 Gece 4 Gün…
 
31 Ağustos – 4 Eylül 2017 / 3 Gece 4 Tam Gün
 
199 EURO!!!
KREDİ KARTLARINIZA
TAKSİT İMKANI
 
 
Merhaba sevgili dostlar…
 
Kurban Bayramında MUHTEŞEM bir dinlenme tatili yapmaya ve deniz güneş kumsalların keyfini yaşamaya Avrupa’nın MALDİVLERİ olarak bilinen Yunanistan’ın en güzel sahillerinin olduğu Halkidiki, Thassos Adası, Selanik ve Kavala’ya gidiyoruz.
 
Acenteye ödememiz gereken Tur Ücreti: 199 Euro… (Lüks otobüslerle gidiş dönüş ulaşım, 3 gece otellerde konaklama, 3 kahvaltı, programda belirtilen tüm çevre ve şehir turları, sınır geçiş masrafları, otel ve şehir vergileri, Türkçe Rehberlik ücreti dahildir)
BİLGİ VE ÖN REZERVASYON İÇİN:
0542 387 80 13
 
 
1. GÜN 31 Ağustos Perşembe ISTANBUL – HALKİDİKİ
 
Saat 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü, Saat 21.30 Mecidiyeköy Trump Avm Önü ,Saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden hareket ile turumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısını kullanarak Halkidiki ‘ye doğru sürecek keyifli yolculuğumuzda turumuza başlıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç 15 dk önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.)
 
2. GÜN Cuma KAVALA – THASSOS ADASI – LA SCALA BEACH
 
 
Sabah erken saatlerde extra kahvaltı molamızın ardından Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü.
 
95 km.sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlıyollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağköylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup ,otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Thassos’da Limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach ‘de denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz.
 
Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından Akşamüstü feribotu ile Limana doğru hareket ediyoruz. Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz bal alışverişi yapabilirler. Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından konaklama yapacağımız Kavala veya İskeçe’deki otelimize hareket ediyoruz.
 
 
3. GÜN Cumartesi HALKİDİKİ – SELANİK – TAVERNA GECESİ
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp , 3,5 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varıyoruz.. Halkidiki, Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır.
 
Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupa’nın Maldivleridir. Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile ünlü Kallithea Bölgesindeki anlaşmalı olduğumuz Papua Beach varış ve tam gün yüzme için serbest zaman veriyoruz.
 
Yüzme molamızın ardından konaklama yapacağımız Selaniğe doğru hareket ediyoruz. Konaklama Selanik Otelimizde, akşam yemekli ve müzikli taverna gecesi (extra kişibaşı 40 € )
 
 
4. GÜN Pazar SELANİK – SUENO BEACH PLAJ
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Selanik şehir turumuzu yapıyoruz. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule& Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası , Hamza Bey Camii, B.İskender, E.Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles,Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.
 
Selanik şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile extra Yeni Mudanya’da bulunan Sueno beach plaj ve deniz turu yapıyoruz. ( Minimum 25 kişi olduğu takdirde kişibaşı 10 € ) Akşam Konaklama Selanik Otelimizde.
 
 
 
5. GÜN Pazartesi KAVALA – BATİS BEACH PLAJ – İSTANBUL
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Kavala şehir turumuzda , su kemerleri, liman, kale,19.yy neo klasik yapılar, Pangia, eski & yenişehir, Acropolis, deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethane, ev & heykelinin görülmesinin ardından Kavala’nın en güzel plajlarından olan Batis Beach’e gidiyoruz. ( Giriş ve yol ücreti kişibaşı 5 € ) Burada vereceğimiz Yüzme molamızın ardından İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.
 
Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.
 
 
GEZİ ÜCRETİ: 199 EURO (2 kişilik odada kişi başı)
TEK KİŞİLİK ODA FARKI: 70 EURO
(Sizi tek gelen hem cinsiniz bir kişiyle de eşleştirebiliyoruz. Böylece 70 Euro fark vermiyorsunuz)
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR
• Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım (araç içi ikramlar)
• 3 gece oda kahvaltı konaklama.
• Türkçe rehberlik hizmetleri
• Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları
• Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti ve sınır geçiş masrafları,
• Otel Konaklama Vergileri
• Thassos Feribot ücreti
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR
• Vize ücreti 125 Euro / Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.
• Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
• Yurtdışı çıkış Pulu 15 TL
• Extra turlar ve kişisel harcamalar
• ilk gün yolda alınan kahvaltı
• Şoför/Rehber/Otel bahşişleri (5.-€ Kişi Başı)
• Öğle ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 
 
 
GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 542 387 80 13 NO’LU TELEFONDAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
 
KREDİ KARTLARINIZA TAKSİT İMKANI. (TAKSİTLENDİRME SIRASINDA KUR ARTIŞINDAN ETKİLENMİYORSUNUZ.)
 
BİLGİ VE ÖN REZERVASYON İÇİN: 0542 387 80 13
 
 
NOT: Tüm gezilerimiz TÜRSAB’a bağlı A Grubu seyahat acenteleri güvencesinde yapılmaktadır.
 
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13
Yazar hakkında

Cevap Yaz

*