All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA BÜYÜK İSPANYA GEZİSİ (2015)

YOL DOSTLARIYLA BÜYÜK İSPANYA GEZİSİ (2015)

Herkese bir kez daha merhaba
 
Bu kez Kurban bayramında 7 gece 8 gün muhteşem bir seyahat bizleri bekliyor… 🙂
 
YOL DOSTLARIYLA
 
KURBAN BAYRAMI
 
BÜYÜK İSPANYA GEZİSİ
 
MADRİD (2) & SEVİLLA (1) & GRANADA (1) & VALENCİA (1) & BARCELONA (2)
 
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile …
 
19 Eylül 2015 Hareket… 7 Gece
 
*** Yeşil Pasaporta Vizesiz…
 
SINIRLI SAYIDA KONTENJAN… !!!
LÜTFEN ACELE EDİN…!!!
 
 
İŞTE PROGRAM:
 
1. GÜN 19 EYLÜL CUMARTESİ İSTANBUL – MADRİD
 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.00’da buluşma.
Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 537 sefer sayılı uçuş ile saat 09.45’te Madrid’e hareket. Yerel saat ile 10.35’te varış.
Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
 
20 Eylül Pazar MADRİD
 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (55 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.
 
 
 
21 Eylül Pazartesi MADRİD – SEVİLLA
 
Sabah kahvaltısı sonrası Sevilla’ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Cordoba turuna katılma imkanı (45 Euro). Görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.’da başlanan ve 10.yy.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünya’nın üçüncü büyük camisi Cordoba Cami (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır. Tur sonrası özel otobüsümüzle Sevilla’ya hareket. Otele yerleşme ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro). Geceleme otelinizde.
 
 
22 Eylül SALI SEVİLLA – GRANADA
 
Sabah kahvaltısının ardından Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası Granada’ya hareket. Varış ve Granada şehir turu (El Hambra Sarayı giriş ücreti dahil değildir / kişi başı 65 Euro). Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret edilecek, tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecek ve Endülüs’ün keyfini çıkaracaksınız. Geceleme otelinizde.
 
 
23 Eylül ÇARŞAMBA GRANADA – VALENCİA
 
Sabah kahvaltısı odaların boşaltılması Valencia’ya hareket. Varış ve panoramik Valencia şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
 
24 Eylül PERŞEMBE VALENCİA – BARCELONA
 
Sabah kahvaltısının ardından Barcelona’ya hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğun ardından varış ve şehir turu. Görülecek yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
 
 
25 Eylül CUMA BARCELONA
 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
 
 
26 Eylül CUMARTESİ BARCELONA – İSTANBUL
 
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları’nın PC 470 sefer sayılı uçağı ile saat 13.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.20’de İstanbul’a varış turumuzun sonu.
 
 
Acenteye ödememiz gereken gezi ücreti: 799 EURO
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13
 
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 
Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Madrid / Barcelona – İstanbul (SAW) uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
Barcelona, Valencia, Granada, Sevilla ve Madrid panoramik şehir turları,
Türkçe rehberlik hizmetleri.
Fotoğraf çekimleriniz ve gezi sonrası fotoğraf paylaşımları dahil… 🙂
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 
Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro ).
 
** Yeşil Pasaporta Vizesiz…
 
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13 hakansezer@gmail.com
 
 
Bu gezi TÜRSAB A Grubu 6559 Acenteyle yapılacaktır…
 
 
NOT: Tur programı kesin hareketlidir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Bu tur için çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir. Pasaportunda K.K.T.C damgası olanlar ve 10 yıldan eski pasaport sahipleri Yunanistan’a giriş yapamazlar.
 
 
Yol Dostları grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.
Yol Dostları Grubu bir gezi, dostluk, fotoğraf grubudur. Kesinlikle kar amacı güdülmemektedir.
 
NOT: Tüm gezilerimiz TÜRSAB’a bağlı A Grubu seyahat acenteleri güvencesinde yapılmaktadır.
 
AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13
Yazar hakkında

Cevap Yaz

*