All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARIYLA BARCELONA MADRİD GEZİSİ (2011)

YOL DOSTLARIYLA BARCELONA MADRİD GEZİSİ (2011)

 

Sevgili Yol Dostları…
 
Herkese bir kez daha merhaba…
 
Bir çoğunuzun beklediği İspanya turunu Kurban Bayramı’nda gerçekleştiriyoruz. Kurban Bayramı’nda Barcelona – Madrid’e gitmeye karar verdik.
 
5 gün 4 gece sürecek gezimizde Avrupa’nın en güzel şehirlerinden Barcelona ve Madrid’i karış karış gezeceğiz…
 
 
Katılmak isteyenler yoldostlari@gmail.com adresine mail atmalılar…
 
ÖNEMLİ NOT: Bayram öncesi vize işlemlerimizin gecikmemesi için gelmek isteyenlerin Ekimin ilk haftasına kadar 300 euro kapora yatırması gerekiyor.
 
Bu gezi TÜRSAB A Belgeli Acentemiz tarafından yapılacaktır…
 
 
İLETİŞİM:
yoldostlari@gmail.com
Hakan SEZER: 0542 387 80 13
 
Yollarda ve Dostça bir gezide görüşmek üzere…
 
Sevgiler
 
Hakan SEZER
 
 
* İŞTE PROGRAM
 
BARCELONA(2) MADRİD(2) TURU
 
4 Gece 5 Gün Sky Havayolları Özel Seferi ile
 
5 Kasım Cumartesi Barcelona’ya gidiş
9 Kasım Çarşamba İstanbul’a dönüş
 
 
 
1.GÜN: İSTANBUL BARCELONA
 
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde 04.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerimizin ardından Sky Havayolları özel seferi ile saat 06.20’de Barcelona’ya Hareket. Yerel saat ile 09.30’da Barcelona’ya varış ve özel otobüslerimiz ile şehir turumuz için havalimanından hareket.
 
Panoramik olarak yapacağımız Barcelona şehir turumuzda; La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Kale Semti, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanı, Colon Meydanı görülecek yerler arasındadır.
 
Turumuz sonrasında rehberiniz tarafından organize edilecek Barcelona şaheserleri turumuz var. Bu turumuz için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz… Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda, Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic (Museviler Tepesi), eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer.
 
Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra organize edilecek Flamenco Gecesi turumuza katılabilir. Bu turumuzda muhteşem Flamenco müziği ve dansı eşliğinde içkilerinizi yudumlayıp keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde. Flamenco Gecesi Turu: 55 Euro kişi başı
 
 
2.GÜN: BARCELONA
 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Girona – Figueres – Dali Müzesi turuna katılabilirler. Bu turumuzda İlk önce tarihi Girona şehrine varış, Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Daha sonra otobüsümüze binip ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış. Öğle yemeği ( yemek tur fiyatına dahil değildir ) için serbest zaman. Yemekten sonra dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecek ve civarda turistik alışveriş yapma imkanınız bulunacaktır. Turdan sonra otele varış. Geceleme otelinizde. Girona-Figueres-Dali Müzesi Turu : 60 Euro kişi başı (Dali Müzesi girişi dahildir.)
 
 
3.GÜN: BARCELONA – MADRİD
 
Sabah kahvaltısının ardından Barcelona’dan Madrid’e hareket.(630 km). İsteyen misafirlerimiz Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Zaragoza turuna katılabilirler. (Bu turumuza katılmayan misafirlerimize şehire girişte mola yerlerinde serbest zaman verilecektir.)
 
Madrid’e varışta panoramik şehir turu. (Fiyata dahil) Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet Sarayı, Puerto De Alcala görülecek yerler arasındadır.
 
Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madrid şaheserleri turuna katılabilirler. Bu tur sırasında lokal İspanyol rehber eşliğinde; dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası olan “Las Vaentas”, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”, dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’ in stadyumu “Santıago Bernabeu”,”Gran Via”, “Kraliyet Sarayı”, “ İspanya Meydanı (Don Kısot Heykeli), “Opera Binası”, “Almudena Katedrali”, “Plaza Mayor”, “Sol Meydanı”, “Kıbele Meydanı”, dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan “Prado Müzesi”, “Neptun Çesmesi” ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu “Atocha” görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelinizde. Zaragoza Turu : 15 Euro kişi başı , Madrid Şaheserleri Turu: 25 Euro kişi başı
 
 
4.GÜN: MADRİD
 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Toledo turuna katılabilirler. Otelden hareket ile Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış. Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi ve yolda yahudi mahallelerinin görülmesi. Madrid’e dönmeden önce geleneksel Toledo maden işçiliği ile yapılmış hediyelik eşya dükkânında alışveriş imkânı. Geceleme otelinizde.Toledo Turu: 50 Euro kişi başı
 
 
5.GÜN: MADRİD – İSTANBUL
 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte özel otobüslerimiz ile Madrid havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sky havayolları özel seferi ile İstanbul’a 16.00’da hareket. Yerel saat ile 18.00’da İstanbul’a varış…
 
 
KONAKLAMA
3* HOTEL (Merkeze 25–30 dakika mesafede)
 
 DAHİL OLANLAR
* Sky Havayolları ile İstanbul-Barselona/Madrid-İstanbul arası uçak bileti,
* Havalimanı vergileri,
* Tercih edilecek kategoride otellerde 4 gece konaklama,
* Sabah kahvaltıları,
* Tüm Şehirlerarası Transferler
* Alan- Otel- Alan transferleri,
* Barselona ve Madrid panaromik şehir turları,
* Türkçe rehberlik hizmetleri,
* Barselona Şaheserleri Turu
 
 
 DAHİL OLMAYANLAR
* Vize Ücreti, 120 Euro
* Seyahat sağlık ve vize sigortası, 15 Euro
* Yurtdışı Çıkış Harcı, 15 TL ( Bankalara veya Havalimanındaki Maliye veznesine ödenmektedir )
* Tüm otel ekstraları,
* Ekstra Turlar,

Yol Dostları grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.

Yol Dostları Grubu bir gezi, dostluk, fotoğraf grubudur. Kesinlikle kar amacı güdülmemektedir.

NOT: Tüm gezilerimiz TÜRSAB’a bağlı A Grubu seyahat acenteleri güvencesinde yapılmaktadır.

 

AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13

 

Yazar hakkında

Cevap Yaz

*