All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

RAMAZAN BAYRAMINDA YUNAN ADASI THASSOS GEZİSİ

YOL DOSTLARI İLE

13-17 HAZİRAN

RAMAZAN BAYRAMINDA

YUNAN ADASI THASSOS GEZİSİ

 

3 Gece 4 Gün…

13-17 Haziran 2018 / 3 Gece 4 Tam Gün

199 Euro!!!

KREDİ KARTLARINIZA VADE FARKSIZ 9 TAKSİT İMKANI

 Merkezi otelde konaklama

Son model otobüsle gidiş dönüş dahil…

 

 

 

 

Merhaba değerli dostlar…

Ramazan Bayramında MUHTEŞEM bir Yunan Adasında deniz-güneş kumsalların keyfini yaşamaya ve dinlenme tatili yapmaya gidiyoruz.

Yunanistan’ın en güzel adalarından biri olan Thassos Adası bizleri bekliyor…

 

Acenteye ödememiz gereken Tur Ücreti: 199 Euro…

BİLGİ VE ÖN REZERVASYON İÇİN:

0542 387 80 13

 

 

YOL DOSTLARIYLA RAMAZAN BAYRAMINDA

YUNAN ADASI THASSOS GEZİSİ PROGRAMI

 

 

 1. GÜN Çarşamba (13 Haziran)     ISTANBUL’DAN HAREKET

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 22:45 Mecidiyeköy Migros önü , 23:30 İncirli Ömür Plaza ( Silivri ve sonrasından binecek misafirlerin rezervasyon esnasında bilgi vermesi  gerekmektedir ) önünden hareket ile Thassos adası turumuza başlıyoruz.

 

 1. GÜN Perşembe (14 Haziran)  THASSOS ADASI – LA SCALA BEACH

           

Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz . Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgedeki free shopda kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Alışveriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor ve gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz .

Sabah saatlerinde ulaşacağımız Kavala yakınlarındaki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limandaki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La Scala Beach’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir, misafirler sadece plajda aldıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder.

a Scala Beach’deki serbest zamanımızın ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Limaneria’ya gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar Limaneria merkezde  kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

 1. GÜN Cuma (15 Haziran) THASSOS ADASI – ALİKİ BEACH – GİOLA – TAVERNA GECESİ

 

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Aliki Beach- Giola Turumuza katılabilirler. ( Kişi başı Tur ücreti 10 Euro dur ) Otelden ayrılmamızın ardından ilk  olarak adanın ünlü plajlarından Aliki Beach  gidiyoruz. Plaja varışımızın ardından serbest zaman veriyoruz. (Şezlong şemsiye ücretleri  3-5 euro arasında değişiklik göstermektedir veya restaurantlardan yemek yerseniz şezlong şemsiye ücreti ödemiyorsunuz )

Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Aliki Beach’de ayrıca antik liman , antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu da görebilir.  Aliki Beach den saat 16:00 da ayrılarak Giola’ya gidiyoruz. Giola’ya ulaşmak için ana yolun kenarında otobüsten inip yaklaşık 20 dk lık bir yürüyüşün ardından Giola’ya varıyoruz. Giola’da havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zaman veriyoruz.

Verilen serbest zamanın ardından tekrardan otobüsümüze yürüyüp otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Yunan taverna gecesine gideceğiz. Dileyenler Sirtaki yapabilir. J Zengin fix menü ( deniz ürünleri ağırlıklı 2 alkollü içecek ) kişi başı 35 eurodur.  Akşam 20.00’de otelden ayrılıp eğlencenin sonlanmasının ardından gece 12-1 arası otelimize dönüşe geçiyoruz.

 

 1. GÜN Cumartesi THASSOS ADASI – MAKRYAMMOS BEACH – MARBLE BEACH

 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için Marble ve Makryammos Beach Turları düzenlenecektir.  Kişi başı 20 eurodur. Turumuza başlamamızın ardından ilk olarak  Makryammos Beach’e gidiyoruz. Marble Beach’e otobüs ile girilmediği için hep birlikte ilk olarak otobüs ile Makryammos Beach e gidiyoruz ve sonrasında ufak araçla sıra ile misafirlerimizi Marble Beache transfer ediyoruz. Makryammos Beach’de şezlong şemsiye ücreti 3-5 euro arasındadır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek ,  içecek ve konfor yer almaktadır. İsmini mermerden alan Marble Beach bembeyaz plajı ve masmavİ denizi ile adaya gelen tüm misafirlerin ziyaret ettiği bir plaj haline gelmiştir.

Marble ve Makryamoss Beach’deki deniz kum güneş keyifini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz.  Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Potosa gece turumuz olacaktır. Saat 20:00’de otelden ayrılıp gece 23:30’a kadar Potos merkezde  kalıyoruz. Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.

 

 1. GÜN Pazar THASSOS ADASI – GOLDEN BEACH – PANAGIA KÖYÜ – İSTANBUL

 

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelde ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Golden Beach ve Panagia Köyü turu yapılacaktır ( Kişi başı 10 Eurodur ) . Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Limenas merkezde serbest zaman verilecektir. Turumuza katılan misafirlerimiz ile ilk olarak Golden Beach e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz . saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden Beach den ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyüne gidiyoruz.  Kuzu çevirme ve kokoreçi ile ünlü bu köyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz . Serbest zamanın ardından Panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz.  Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türkiye’ye geçiyoruz. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

GEZİ ÜCRETİ: 199 EURO (2 kişilik odada kişi başı)

TEK KİŞİLİK ODA FARKI: 400 TL  (İsterseniz sizi tek gelen hem cinsiniz bir kişiyle de eşleştirebiliyoruz. Böylece 400 TL fark vermiyorsunuz)

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR

 • Lüks araçlarla seyahat
 • Araç içi soğuk sıcak ikramlar ve atıştırmalık yiyecekler
 • 3 gece otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Rehberlik hizmeti
 • Sınır geçiş ücretleri
 • Feribot Bileti

 

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR

 • Yurtdışı seyahat sigortası (15 Euro)
 • Yunanistan vize ücreti 140 Euro (Vize Hizmeti satın alan misafirlerlerimize yurt dışı seyahat sigortası hediye edilir )
 • Ekstra turlar
 • Otelde yapılan kişisel harcamalar

 

 

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 542 387 80 13 NO’LU TELEFONDAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

KREDİ KARTLARINIZA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI.

 

BİLGİ VE ÖN REZERVASYON İÇİN: 0542 387 80 13

Bu gezimiz TÜRSAB A SINIFI Acentemiz ile gerçekleşecektir.

Yol Dostları grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.

Yol Dostları Grubu bir gezi, dostluk, fotoğraf grubudur. Kesinlikle kar amacı güdülmemektedir.

 

AYRINTILI BİLGİ: 0542 387 80 13

Yazar hakkında

Cevap Yaz

*