All for Joomla All for Webmasters
bilgi@yoldostlari.com
0542 387 80 13

YOL DOSTLARI

Dünyanın en iyi hikayeleri, kitaplarda değil, pasaport sayfalarının arasındadır! Hikayeyi yazmaya başlamak için harekete geçin…

Dünyaca ünlü Amerikalı yazar Mark Twain, “Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden, yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın. Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet. ” demiş.

İşte Yol Dostları bu sözden yola çıkarak doğdu…

Hayatı ertelemeyin…

Güzel şeyleri ıskalamayın…

Yola çıkmak için her fırsatı değerlendirin…

Hayallerinizi biran önce gerçekleştirin, sonraya bırakmayın…

Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm etkinliklerimizde olduğu gibi yeni gezilerimizde de yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kuracaksınız, arşivinizde güzel fotoğraflarınız olacak, yeni yerler göreceksiniz… Tabii ki tatlı bir yorgunluk olacak ama gezmek tüm yorgunluklara değer. Geriye dönünce, tüm bunlar sadece birer hoş anı olarak kalacak. Eve döndüğümüz zaman keyifle fotoğraflarımıza bakacağız. Anılarımızı tazeleyeceğiz.

Yol Dostları Grubumuzla bir çok gezi ve organizasyona imza attık. Gezilerimizi TÜRSAB üyesi A sınıfı acentelerce düzenledik. Bir aile ortamı bulabileceğiniz Yol Dostları Grubu’nu, gezmeyi, eğlenmeyi, yeni dostluklar kurmayı, yeni kültürler tanımayı, güzel lezzetler tatmayı, fotoğraf çekmeyi ve çektirmeyi seven binlerce kişi oluşturuyor.

Gezmeyi seviyorsanız ve gezmek istiyorsanız, kendinizi seyahatlerinizde güvende hissetmek, gezilerde huzur bulmak ve elbette  mutlu olmak istiyorsanız karşılıklı sevgi ve saygılı dostlardan oluşan grubumuza katılın.

 

YOL DOSTLARI AİLEMİZİN FARKI

Her şeyden önce;

  1. “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

  1. “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Kendimizi geliştirmek, müşterilerimize yeni destinasyonlar sunabilmek adına sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için mutlu olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

  1. “Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı müşterinin seyahatlerini aynı anda planlarken, çeşitli taleplerle karşılaşıyoruz. Ancak bu taleplerin neden karşılanamayacağına dair bahaneler aramaktansa, bu taleplerin nasıl karşılanacağı üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu tur programlarını hazırlarken”bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

  1. “Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz müşteri her kim olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her tur programı için iş akışını düzenliyor ve bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

  1. “Gezilerimize oda farkı vermeden tek başınıza katılabilirsiniz”

Bizim gezilerimize katıldığınızda aynı zamanda bir aile ortamına da girmiş oluyorsunuz. Gezilerimize yalnız da katılsanız gezi bittiğinde bir çok dost kazanıyorsunuz. Size uyan bir diğer Yol Dostunu sizinle eşleştirebiliyoruz. Böylece single oda (tek kişi) farkı vermeden gezimize katılıyorsunuz.

  1. “Fotoğraflarınızı hediye ediyoruz”

Gezilerimizde hem toplu olarak, hem de tek tek sizlerin fotoğraflarınızı en güzel şekilde çekiyoruz. Tur sonunda da bu fotoğrafların hepsini düzenleyip sizlere hediye ediyoruz.

  1. “Herkese uygun”

Herkese ve her keseye uygun fiyatlı gezilerle seyahat harcamalarınızda da önemli ölçüde tasarruf sağlayabileceksiniz.

  1. “Tecrübeli rehber kadromuz”

Seyahat edeceğiniz ülkeyi veya acentenin kokartlı ve tecrübeli rehberleri sayesinde keşfedebilir, farklı diyarlarda bilgi dağarcığınıza yeni kültürleri ekleyebilirsiniz…

  1. “Teknolojik”

Hizmet verdiğimiz araçlarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en son model araçlar olup gereken tüm kasko ve sigortaları mevcuttur.

 

Elbette Yol Dostları’nı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

SİZLERE SAĞLADIKLARIMIZ

Yol Dostları, seyahat severlere gezilecek yerler  ve kültürleri daha doğru şekilde keşfetme olanağı sağlıyor. Yol Dostları sayesinde seyahat edeceğiniz destinasyonda yeni arkadaşlar edinebilecek, hem güzel fotoğraflar çekilecek hem de çekeceksiniz…  Herkese ve her keseye uygun fiyatlı gezilerle seyahat harcamalarınızda da önemli ölçüde tasarruf sağlayabileceksiniz.

Biz bir aileyiz

Yol Dostları ile yaptığımız gezilerde bir çok dostluklar kuruldu.  Siz de yeni insanlarla tanışıp, birlikte gezmek, eğlenmek ve fotoğraf çekmek istiyorsanız ailemize katılın… Böylece seyahatinizi yeni kültürler tanıyarak ve yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

GEZİLERDEN VE ETKİNLİKLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN

Tüm bu etkinlikler size 1 sms kadar yakın… 0542 387 80 13 nolu telefonumuza Ad ve soyadınızı gönderin. Sizi de gezilerimizden ve etkinliklerimizden haberdar edelim… Telefonumuza 7/24 mesaj gönderebilirsiniz… Ayrıca facebooktaki yoldostları grubumuza katılın.

SİZ DE BİZİMLE BİRLİKTE GEZMEK, EĞLENMEK, YENİ DOSTLUKLAR KURMAK İSTİYORSANIZ VE GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ…

FACEBOOKTAKİ YOL DOSTLARI GRUBUMUZA ÜYE OLUN, SAYFAMIZI BEĞENİN, ETKİNLİKLERİMİZDEN HABERİNİZ OLSUN…

https://www.facebook.com/hakansezer

https://www.facebook.com/yoldostlari

https://www.facebook.com/groups/yoldostlari/

https://www.facebook.com/groups/gezilerveetkinlikler/

Yol Dostları ailemize katılın. Siz de bizimle gezin, eğlenin, yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurun, çok güzel fotoğraflarınız olsun… Farkı görün…

Herkesle yola çıkılmaz… Yola Yol Dostları ile çıkılır…

Sevgiler…

 

 

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARIMIZDAN GÖRSELLER